KURUMSAL

Alma Kirala Depo

 

Değişen rekabet şartların da işletmelere her türlü makine, araç gereç ve demirbaş ürünlerde finansal destek sağlamayı  amaç edinen bir hedef içinde yola çıktık. Avrupa’da bir çok ülkede faaliyet gösteren Bir tecrübeyi ülkemizde paylaşarak büyümeyi hedefliyoruz.

 

Ülkemizde  bu çalışmayı uluslararası faaliyet gösteren Alman ortaklığı ile  2011 yılından beri sürdürmekteyiz. Kiralama yaptığımız ürün çeşitliliğini her geçen gün artırarak büyüyoruz.

 

Basit ve kolay çözümler üreterek işletmelerin daha az bürokrasiyle hızlı ürün elde etmelerini finansal kiralama hizmeti ile sürdürmekteyiz.

 

Kiralama hizmetlerinde dönem sonu bedel, yada bedelsiz çözümler ile standart kiralama dışında özel  anlaşmalar ile Genel kiralama sözleşmeleri de yaparak daha hızlı çözümler üretmeye de başladık.

 

Piyasa şartları ve müşteri beklentilerine uygun marka ve model şartı olmadan işletmelerin istediği ürün yada ürünleri kirala sonra bedelsiz devredelim sloganı ile kiralamaktayız.

 

Bu çalışmalarımızda Türk lirası, sabit aylık veya üç aylık ödeme seçenekleri,  ek teminat veya noter sözleşmesi olmadan istenilen  ticari bilanço ya uygunluğunda sözleşme imzalayarak kirala süre bitiminde devredelim süreci başlamaktadır.

 

Bizi mutlaka deneyin, memnun kalacağınıza ve çevrenize de tavsiye edeceğinize eminiz.

 

Saygılarımızla,
Alma Kirala Ekibi

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır